Akumulatory Volt spełnią wszystkie wymagania pojazdów

Każdy akumulator samochodowy, który może nosić miano najnowocześniejszego źródła zasilania, powinien mieć trzy główne wskaźniki: moc, zasoby i niezawodność. Do wyboru akumulatora należy podejść w zależności od potrzeb konkretnego samochodu. W końcu użycie bardzo drogiego akumulatora w starym samochodzie może być nieekonomiczne. Najlepiej jest kupić taki, który jest jak najbardziej zbliżony do parametrów ustawionych fabrycznie. W hurtowni akumulatorów Akba można skorzystać z porady specjalistów i zakupić baterię optymalną do potrzeb swojego pojazdu. Obecnie dużym powodzeniem na rynku motoryzacyjnym cieszą się akumulatory polskiego producenta Volt.

Marka akumulatorów Volt od wielu lat produkuje akumulatory samochodowe i cieszy się zasłużonym autorytetem zarówno wśród kierowców, jak i ekspertów. Pod marką Volt akumulatory są produkowane do samochodów o dodatkowych wymaganiach technicznych i zwiększonych kosztach energii. Główną zaletą i cechą firmy jest to, że dostarcza tylko wysokiej, jakości baterie, co pozwala maksymalizować wysiłki w tym kierunku i spełniać życzenia każdego klienta w zakresie asortymentu, dostawy i serwisu gwarancyjnego. Dobierz akumulator VOLT spośród akumulatorów do samochodów osobowych i ciężarowych, maszyn rolniczych i drogowych, skuterów, motocykli i łodzi, i stale pracuje nad rozszerzeniem swojej oferty.

Linia produkcyjna akumulatorów Volt

Hurtowania akumulatorów Akba wprowadziła do swojej oferty sprzedażowej baterie Volt, ponieważ w pełni spełniają one wszystkie wymagania norm europejskich, pod względem parametrów technicznych i operacyjnych oraz warunków instalacji. Nazewnictwo, funkcjonalność i wysoka charakterystyka rozruchowa zaspokoją potrzeby większości kierowców. Produkty tej firmy wyprodukowane są przy użyciu technologii Ca / Ca, a także zwiększonej mocy rozruchowej.

Akumulatory Volt Professional

Akumulatory Volt Professional mogą być wykorzystywane w każdych warunkach nawet bardzo trudnych. Kierowca nie będzie miał trudności z uruchomieniem silnika przy bardzo niskich temperaturach oraz w przypadku posiadania na wyposażeniu wielu odbiorników prądu. Producent wprowadzając technologię wapniową oraz większą moc rozruchową zapewnił wydłużony czas przechowywania bez utraty przez akumulator parametrów oraz konieczności doładowania. Akumulatory Volt Professional gwarantują do 10 000 rozruchów silnika w czasie całego okresu użytkowania akumulatora. Posiadają niską zdolność rozładowania i wysoki poziom bezpieczeństwa.

Akumulatory Volt Marine

Akumulatory Volt Marine znajdujące się w ofercie hurtowni Akba doskonale sprawdzają się podczas niskich temperatur, ponieważ są dostosowane do głębokich wyładowań. Producent wprowadził do jego projektu płytę o większej grubości odporną na ewentualną korozję.Ten model jest odpowiedni zarówno do pracy cyklicznej i buforowej. Wykorzystanie odpowiednich stopów ołowiu sprawiło, że konstrukcja tej baterii jest bardzo mocna. Akumulatory Volt Marine to doskonała wydajność energetyczna, odporność na różnego rodzaju wibracje i niski poziom wyładowań.

Akumulatory VOLT High Performance

Akumulatory Volt High Performance posiadają wyjątkowe parametry użytkowe, ponieważ producent wprowadził do swoich produktów technologię Ca/Ca, gwarantując bezpieczeństwo podczas ich użytkowania. Kierowcy mogą wykorzystywać ten model nawet przy bardzo niskich i wysokich temperaturach, akumulator będzie miał zapas mocy do prawidłowego rozruchu silnika samochodu. Właściciele pojazdów mogą być pewni bezpieczeństwa w trakcie jego działania, ponieważ akumulatory Volt High Performance posiadają wkładkę przeciwwybuchową, co przeciwdziała zapłonowi iskrowemu z zewnątrz. Dodatkowo system centralnego odpowietrzania podwyższa jego sprawne działanie bez jakiegokolwiek zagrożenia. Akumulatory mogą być z powodzeniem użytkowane w dużym przechyleniu, ponieważ mają zabezpieczenie przed możliwymi wyciekami.

Oferta hurtowni akumulatorów Akba zawiera wiele więcej wysokiej, jakości modeli firmy Volt: Agro, Energy Dual, Silver Premium, EFB, Truck HD. Dzięki dużemu wyborowi baterii można wybrać produkt odpowiedni do swojego pojazdu. Pracownicy potrafią wskazać najbardziej efektywny akumulator Volt, dlatego nie trzeba martwić się brakiem doświadczenia z takimi produktami. Najwyższej klasy urządzenia rozruchowe zapewnią bezawaryjne użytkowanie każdego akumulatora Volt bez konieczności ponoszenia dużych kosztów zakupu.

Poprzedni artykuł

Jak akumulatory, to tylko z Akustrefa.pl!

Następny artykuł

Czym jest car detailing? Warszawa jak USA

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.