Sezon urlopowy za pasem. To ostatni dzwonek aby wykupić atrakcyjną wycieczkę do miejsca, gdzie choć na chwilę oderwiesz się od codzienności i zapomnisz o troskach i problemach dnia codziennego. Po…

Bali czy Sycylia – gdzie spędzić wakacje 2017?

Bali czy Sycylia – gdzie spędzić wakacje 2017?

Sezon urlopowy za pasem. To ostatni dzwonek aby wykupić atrakcyjną wycieczkę do miejsca, gdzie choć na chwilę oderwiesz się od codzienności i zapomnisz o troskach i problemach dnia codziennego. Po stosunkowo długiej zimie i brzydkiej pogodzie każdemu z nas marzy się słońce, plaża i błogie lenistwo. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy 2 propozycje miejsc, które przypadną do gustu każdej przepracowanej osobie.

Wakacje na Bali

Bali jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najpopularniejszych na świecie kierunków turystycznych. Każdego roku jak magnes ściąga turystów z Polski i całego świata. Co jest w tej wyspie takiego wyjątkowego, że każdy chce tutaj spędzić swój urlop?

Indonezyjską wyspę na tle innych wyróżnia przede wszystkim niesamowita kultura i tropikalna przyroda, a także ciepły klimat i przyjaźnie nastawieni mieszkańcy. Możesz być pewien, że miejscowa ludność potraktuje Cię jak członka swojej rodziny, dzięki czemu będziesz mógł poczuć się na Bali jak w domu.

Wyspa słynie również z pysznego jedzenia, jakie jest tam podawane. Jesteś smakoszem, który lubi poznawać świat zmysłami smaku i zapachu? Skorzystaj z oferty Bali all inclusive, dzięki której będziesz miał dostęp do indonezyjskich przysmaków w nieograniczonych ilościach. Dzięki temu oszczędzisz także czas i pieniądze, które musiałbyś przeznaczyć na jedzenie posiłków na mieście.

Urlop na Sycylii

Słońce, plaża, morze… Tylko czy warto marnować czas na leżenie na plaży, kiedy wokół jest tyle ciekawych miejsc do zobaczenia? Wakacje na Sycylii to dobry moment aby zobaczyć miejsca, które do tej pory znaliśmy tylko z filmu „Ojciec chrzestny”. Wygospodaruj więc nieco wolnego czasu na zwiedzenie miast Palermo, Agrigento czy Syrakuzy. Nie ma lepszego sposobu na poznanie miejscowej kultury i tradycji jak zetknięcie się z nią samemu. Sycylijczycy słyną z gościnności, więc możesz być pewien, że gdzie byś się nie pojawił tam zostaniesz ciepło potraktowany.

Wycieczkę do Palermo można połączyć ze zwiedzaniem Cefalu – uroczego rybackiego miasteczka położonego nieopodal. Panuje tutaj niesamowity klimat, który sprzyja wypoczynkowi. Na liście miejsc wartych zobaczenia powinna znaleźć się także Taormina, która przez niektórych nazywana jest prawdziwą perłą Sycylii. Znajdujące się na szczycie wzgórza miasto skrywa wiele ciekawych zakątków, na których zobaczenie warto wygospodarować odrobinę wolnego czasu.

Zostaw komentarz