Czym jest car detailing? Warszawa jak USA

Termin “detailing” jest oryginalnie przypisywany Amerykanom i przybył do Europy prawdopodobnie gdzieś w latach ’90. W tym kontekście, jako “car detailing” oznacza on bardzo pieczołowite zajęcie się zagadnieniem, jakim jest samochód. Przez “zajęcie” rozumiemy doprowadzenie pojazdu do jak najlepszego stanu. W jaki sposób?

Potrzebny auto detailing? Warszawa może polegać na Ziebart

Jeśli szukasz miejsca, w którym Twoje auto zostanie potraktowane profesjonalnie i otoczone należytą opieką, to warto postawić na Ziebart. Car detailing, czy też auto detailing, to usługa, która sprawi, że samochód będzie wyglądał, jakby wyjechał prosto z salonu, a może nawet lepiej. Jeśli chcesz zadbać o auto, kosmetyka jest ważna. Auto detailing to nie jest zwyczajne wyczyszczenie samochodu. W ramach usługi firmy Ziebart znajdują się:

  • ochrona lakieru – zabezpiecza lakier przed starzeniem, utlenianiem, solą drogową, kwaśnym deszczem, śladami po owadach, promieniowaniem UV i ptasimi odchodami. Nowoczesna technologia hydrofobowa zapewnia ochronę przed wodą i brudem. Przywraca także głębię koloru i blask lakieru – efekt lepszy, niż po wyjeździe z salonu! Po całym procesie auto jest łatwiejsze w utrzymaniu – znika potrzeba woskowania.
  • pranie tapicerki samochodowej – brzmi znajomo, ale w salonie Ziebart gwarantuje 100% czystości, dzięki dwudziestu starannie zaprojektowanym przez specjalistów krokom. Profesjonalna obsługa Ziebart do konkretnych powierzchni posiada odpowiednie środki chemiczne i narzędzia, co zapewnia usunięcie nieczystości nawet z trudno dostępnych miejsc, a pranie na gorąco i pod ciśnieniem usunie głębokie zabrudzenia. Pozbędziesz się również niebezpiecznych dla zdrowia bakterii.
  • niewidzialna wycieraczka – specjalna powłoka, dzięki której zapewniona jest widoczność nawet w ciężkich warunkach, woda jest błyskawicznie odprowadzana poza szybę, zmniejsza się eksploatacja wycieraczek, a one same szybciej pracują. Samo mycie szyby z tą nakładką jest znacznie łatwiejsze.
  • ochrona lakieru folią – coś szczególnie dla tych, którzy lubią szybko jeździć. Dzięki specjalnej ochronie karoseria jest w pełni zabezpieczona przed rysami i uszkodzeniami mechanicznymi. Sam lakier utrzymuje się w doskonałym stanie przez lata. Można okleić cały samochód, lub tylko wybrane elementy – np. te najbardziej podatne jak maska czy zderzaki.
  • polerowanie i renowacja lakieru – gwarantuje likwidację głębokich rys, a po wszystkim auto wygląda, jakby właśnie wyjechało z linii produkcyjnej.
  • zabezpieczenie felg – kompleksowa usługa: od umycia przez osuszenie do zabezpieczenia hydrofobową powłoką na bazie żywicy.

Teraz już wiesz, czym wyróżnia się car detailing. Niezależnie od tego, czy Twoje auto jest nowe czy ma już kilka lat na karku – zawsze jest odpowiednia pora, by o nie zadbać. Powyższe usługi można dostosować do swoich potrzeb tak, by uzyskać określony i pożądany efekt. Obsługa salonów Ziebart do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, tak by Klient przy odbiorze samochodu czuł pełną satysfakcję.

Poprzedni artykuł

Akumulatory Volt spełnią wszystkie wymagania pojazdów

Następny artykuł

Wypożyczalnia samochodów – w jaki sposób wybrać najlepszą ofertę?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.