Dekoracja auta na ślub

Wybór samochodu do ślubu to jedno, ale na tym nie koniec. Przyjęło się, że równie ważna jest dekoracja auta na ślub. Sposobów można znaleźć w sieci lub kwiaciarniach całe mnóstwo – kwiaty, kokardy, wstęgi, tablice… Jeśli zastanawiacie się, jak ozdobić auto na ślub i wesele, spójrzcie na te pomysły!

Kwiaty, czyli najprostszy sposób dekoracji samochodu ślubnego

Tradycyjny i najpowszechniejszy sposób dekorowania dosłownie wszystkiego sprawdza się również w przypadku pojazdów ślubnych. Kwiaty kochają kobiety, floryści, osoby o romantycznej duszy, a także dekoratorzy zajmujący się oprawą ślubu i wesela! Tutaj pole do popisu jest całkiem spore. Maskę samochodu może zdobić okazała kwiatowa dekoracja albo pojedyncze pąki. Jeśli zależy Wam na minimalistycznej dekoracji samochodu weselnego, postawcie na delikatne kwiatowe akcenty przymocowane do klamek auta. Często można spotkać także wieńce ze świeżych kwiatów utrzymane w jednolitej kolorystyce lub różnobarwne. Dostępne możliwości zależą nie tylko od kreatywności Państwa Młodych czy florystów, ale także od pory roku i sezonu na określone kwiaty.

Wstążki i tasiemki jako ozdoba auta na ślub

To także uroczy i często stosowany motyw. Delikatne atłasowe tasiemki potrafią dodać sporo uroku i na pewno podkreślają romantyczny charakter dnia ślubu. Większe wstęgi warto przewiązać na masce, tworząc w ten sposób efektowną dekorację auta ślubnego, widoczną od przodu. Dekoratorzy polecają wstążki z satyny, ponieważ pięknie odbijają promienie świetlne i zachwycają wówczas lekkim blaskiem.

Tablice rejestracyjne ślubne

Również i ten sposób dekoracji samochodu do ślubu daje ogromne możliwości. Tablic rejestracyjnych na ślub jest całe mnóstwo, a wyróżniają się tym, że każda z nich ma dedykowany Parze Młodej napis. Możecie śmiało wybierać spośród tradycyjnych „Nowożeńców”, „Pary Młodej” i „Just married” aż po oryginalne hasła, jak: „Droga do raju”. „Game over” czy „Skazani na siebie”. Ciekawie będą też prezentować się tablice z Waszymi imionami i np. datą ślubu. Wszystko zależy od dobrego pomysłu i tego, co chcecie przekazać światu.

Warto zastanowić się nad dekoracją samochodu na ślub i niezależnie od tego, czy będzie bardzo skromna, czy wyjątkowo okazała – cieszyć się wspólnymi chwilami podczas przygotowań oraz w najważniejszym dniu Waszego życia!

0 0 votes
Ocena artykułu:
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zosia_34

Jakie przykładowe koszty wymienionych dekoracji ?