Dlaczego warto wydzierżawić kserokopiarkę?

Praca biura czy firmy wiąże się z potrzebą prowadzenia dokumentacji i nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. Od czasu do czasu zachodzi potrzeba rozpowszechnienia danego pisma, skopiowania go dla innej osoby lub po prostu zarchiwizowania. Do tego niezbędny jest skaner, ksero lub urządzenie wielofunkcyjne, które umożliwi nam wykonanie wymienionych czynności. Nie każda firma może sobie jednak pozwolić na zakup tak drogiego sprzętu, gdyż jest to wydatek kilku tysięcy złotych. Ale jest sposób na to by mieć swobodny dostęp do wysokiej jakości sprzętu biurowego bez konieczności jego kupowania – dzierżawa kopiarek. Świetna alternatywa dla firm dysponujących stosunkowo niewielkim budżetem, które chcą samodzielnie prowadzić choćby księgowość.

Korzyści płynące z tytułu wynajmu kopiarki

Największą korzyścią jest rzecz jasna cena. Brak kosztów zakupu kserokopiarki i stosunkowo niski koszt najmu daje firmom dostęp do najwyższej jakości urządzeń bez nadwyrężania budżetu. Najtańsza dzierżawa nowej kopiarki to wydatek rzędu 200 złotych. Oczywiście trzeba liczyć się z tym, że im lepsze urządzenie tym wyższy koszt najmu.

Plusem jest to, że nie musisz zobowiązywać się do najmu na okres kilku lat. Umawiasz się z usługodawcą na tak długi wynajem, jaki Cię w danej chwili interesuje.

Nie musisz obawiać się, że zostanie Ci zaoferowany niskiej jakości sprzęt, który nie będzie się do niczego nadawał. Te czasy już minęły. Teraz firmy aby sprostać oczekiwaniom klientów inwestują w najnowsze modele kopiarek, które podnoszą jakość świadczonych usług.

Konserwacja w cenie najmu

To chyba największy atut wynajmowania sprzętu. W przypadku, gdy posiadasz urządzenie biurowe na własność musisz posiadać specjalistyczną wiedzę na jego temat, która będzie niezbędna w momencie gdy sprzęt odmówi Ci posłuszeństwa. Ewentualnie możesz skorzystać z usług osoby zajmującego się konserwacją kopiarek, jednak czasami jest to ogromny wydatek.

Najemcom przysługuje całkowicie darmowa naprawa zepsutego sprzętu. W ciągu 8 godzin od chwili zgłoszenia usterki pojawi się u Ciebie specjalista, który zajmie się zdiagnozowaniem i usunięciem problemu, bez dodatkowych kosztów z tego tytułu. Co w momencie, gdy naprawa będzie trwała kilka dni? Bez obaw, nie zostaniesz bez sprzętu. Otrzymasz na ten czas urządzenie zastępcze, które umożliwi dalszą pracę firmy bez narażania jej na jakiekolwiek straty z tytułu zepsutej kserokopiarki.

Poprzedni artykuł

Transport mebli czyli przeprowadzka do nowego mieszkania

Następny artykuł

Ubezpieczenie OC – jak wybrać najlepszego ubezpieczyciela?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.