Gadżety reklamowe dla kierowców

Kierowcy to ogromna grupa potencjalnych klientów.  Według Głównego Urzędu Statystycznego po drogach naszego kraju porusza się 30 milionów pojazdów z czego około 22 mln to samochodyosobowe. Dokumentem uprawniającym do kierowania pojazdami mechanicznymi dysponuje 80% mężczyzn i 51% kobiet. Tak duża grupa nie może umknąć żadnemu działowi marketingu. Tworząc kampanie promocyjne skierowane do konkretnej grupy osób znacznie łatwiej jest się przygotować i dobrać odpowiednie rodzaje działań. W świecie gadżetów reklamowych z łatwością znajdziecie Państwo także całe działy poświęcone produktom które są skierowane właśnie do kierowców.

Przykładem tego rodzaju asortymentu który co roku cieszy się ogromynm powodzeniem są chociażby skrobaczki do szyb oraz kubki termiczne do samochodów. W okresie letnim dużym powodzeniem cieszą się osłonki na szybę chroniące wnętrze samochodu przed nagrzaniem oraz okularki przeciwsłoneczne które przydają się podczas jazdy “pod śłońce”. Całorocznym hitem sprzedażowym są natomiast różnego typu rozgałęźniki USB które można zamontować w gniazdku zapalniczki.

Pomysłów na upominki promocyjne dla kierowców jest oczywiście znacznie więcej. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia strony firmy Neogroup która specjalnie dla firm z branży motoryzacyjnej przygotował specjalny dział w którym można znaleźć kilkaset produktów skierowanych do posiadaczy prawa jazdy i auta. Firma ta dostarcza towar a także świadczy usługi związane z nadrukami logotypów i haseł promocyjnych na wybranych przedmiotach.

Jeśli chcecie rozreklamować swój salon samochodowy, warsztat czy też myjnię z pewnością znajdziecie tam wiele ciekawych pomysłów na Wasz gadżet reklamowy z logo firmy.

Poprzedni artykuł

Ile powietrza powinno być w oponach zimowych? Jak je pompować?

Następny artykuł

Jak dobrać akumulator do posiadanego samochodu?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.