Jak skutecznie poprawić wygląd auta?

Zadbany samochód to oczko w głowie jego właściciela – nic dziwnego, skoro wygląda dobrze, to często fakt lepszego wyglądu poprawia komfort jazdy – zazwyczaj subiektywnie, ale gra i tak wydaje się być warta świeczki. Jakie kroki podjąć, by samochód wyglądał jak za najlepszych lat?

Twój samochód wydaje się być cieniem tego, co pamiętasz z chwili, gdy rozpoczynała się wasza wspólna przygoda? Masz dość irytujących niedoskonałości wnętrza, rys karoserii, a widok kół sprawia ból? Connoisseur – to słowo może oznaczać dla Ciebie rozwiązanie wszelkich problemów związanych z aparycją twojego auta.

Wspomniane Connoisseur to pakiet odnowy auta, jego wyglądu zewnętrznego, a także renowację wnętrza, oferowany przez firmę Car Spa. Jest to profesjonalny salon odnowy samochodów, auto detailingu, oferuje on także pakiety ochrony zewnętrznej powłoki samochodu.

Co znajduje się w ofercie, którą daje nam pakiet Connoisseur? Jest to najbardziej kompleksowy zestaw zabiegów, które pomagają przywrócić świetność samochodu. Na początku następuje dokładne oczyszczanie maszyny z osadów organicznych i nieorganicznych, usuwanie zatłuszczenia zewnętrznej części karoserii, a także czyszczenie komory silnika i pielęgnacja kół.

Te zabiegi to preludium do najważniejszego etapu – zabezpieczenia przed ewentualnymi uszkodzeniami, zarówno mechanicznymi, jak też tymi, które spowodowane mogą być innymi czynnikami zewnętrznymi. W pierwszej kolejności nakłada się warstwę podkładu, jakim jest najwyższej klasy lakier Zymöl, na który to umieszcza się solidną warstwę wosku ochronnego. Taka struktura pozwala na minimalizację ryzyka ponownego pojawienia się dużych ubytków w zewnętrznej powłoce auta.

Oprócz tego przeprowadza się kompleksowe czyszczenie i impregnację elementów wnętrza samochodu – czyszczenie i zaimpregnowanie wykładzin, elementów kokpitu, materiałów obicia foteli. To pozwala na eliminację niechcianych zaniedbań wyglądu wnętrza, które po opiece specjalistów Car Spa sprawia więcej przyjemności, kiedy mamy styczność z nimi w trakcie jazdy.

Do tego koła otrzymują dodatkowe zabezpieczenie, które dodatkowo upiększa je wyraźnie. Jest to powłoka kwarcowa (powłoka ceramiczna), która maksymalizuje prewencję przed uszkodzeniem części szczególnie na nie narażonych.

Po przeprowadzeniu takiego “zabiegu spa” na naszym samochodzie, możemy być pewni, że żaden z zewnętrznych komponentów nie zostanie pominięty w oczyszczaniu i zabezpieczeniu.

Czy nie byłoby miło zobaczyć samochód, który jest w codziennym użytku znów w takim stanie, w jakim pierwszy raz wyjechaliśmy w trasę? Ulepszenia estetyczne, prewencja przed uszkodzeniami i ogólna zasłużona opieka spowoduje, że poprawi się i nasz komfort jazdy, a także znów będziemy otrzymywać zazdrosne spojrzenia na tak zadbane i przyciągające oko auto.

Poprzedni artykuł

Przezorny zawsze ubezpieczony!

Następny artykuł

10 szybkich porad, jak dbać o akumulator

1 Komentarz

  • Ja w swoim 20 letnim oplu co roku wykonuje ten sam zabieg. Wpierw Tempo a potem wosk i polerowanie lakieru. Efekt utrzymuje się przez kilka miesięcy.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.