Wybranie dobrego prezentu dla kierowcy jest trudniejsze, niż może się wydawać. Nie każdy chce wieszać na lusterku ozdoby, a nowe opony to ryzyko chybienia z rozmiarem czy jakością, do której…

Jaki prezent dla faceta? Jeśli jest automaniakiem to koniecznie zestaw!

Jaki prezent dla faceta? Jeśli jest automaniakiem to koniecznie zestaw!

Wybranie dobrego prezentu dla kierowcy jest trudniejsze, niż może się wydawać. Nie każdy chce wieszać na lusterku ozdoby, a nowe opony to ryzyko chybienia z rozmiarem czy jakością, do której jest przyzwyczajony twój przyjaciel. Zbyt łatwo wyrzucić pieniądze w błoto. Aby tego uniknąć, upominek powinien być funkcjonalny niezależnie od tego, czym i jak jeździ obdarowana osoba. Sklep motoryzacyjny GoRabbit.pl pomógł nam wytypować 5 „bezpiecznych” podarunków.

Zestaw #1 – czyste auto

Zestaw składa się ze specyfików:

  • K2 Letan Cleaner – preparat do czyszczenia powierzchni skórzanych,

  • K2 Polo – płyn czyszczący w sprayu do kokpitów,

  • K2 Nuta – płyn do szyb,

  • K2 Tapis – środek do czyszczenia tapicerki

Zobacz cenę w GoRabbit.pl

Nie możesz trafić źle z takim zestawem. Chyba każdy chciałby jeździć czystym autem, a jednak nie zawsze przyjdzie nam do głowy, że możemy kupić środki stworzone specjalnie do czyszczenia samochodu. Czasem posługujemy się innymi specyfikami, uniwersalnymi lub do stosowania w domu, ale jednak nie mamy gwarancji, że nie wpływają one szkodliwie na materiały, z których wykonano kokpit czy tapicerkę. – mówi Łukasz Janas ze sklepu GoRabbit.pl

Zestaw #2 – jako symboliczny gest dla automaniaka

W skład zestawu wchodzą: ściereczki Brumm do szyb i kokpitu (osobne produkty), płyn czyszczący Brumm Skórzana tapicerka, a także myjka i szmatka Brumm.

Zobacz cenę w GoRabbit.pl

Nie zawsze prezent musi być duży czy kosztowny. Czasem ma być drobnym upominkiem np. dla kolegi z pracy. W takiej sytuacji powyższy zestaw sprawdzi się idealnie. Brumm to solidna marka. Klienci są zadowoleni z jej produktów, a gadżety składające się na pakiet przydadzą się dosłownie każdemu – i w osobówce, i w dostawczaku. – kontynuuje  Łukasz.

Zestaw #3 – do konkretnego celu

Zestaw zawiera: płyn do czyszczenia felg K2 Roton, czernidło K2 Bono Black (do gumy i plastiku), płyn do usuwania resztek owadów K2 Nuta Anti-Insect oraz szczotkę K2.

Zobacz cenę w GoRabbit.pl

Czyszczenie kół to stosunkowo rzadka praktyka, przynajmniej jeśli chodzi o bardziej dogłębny zabieg niż opryskanie ich wodą pod ciśnieniem. A przywrócone do początkowej świetności opony naprawdę robią wizualną różnicę – zwłaszcza zimą, gdy zbiera się na nich osad z kałuż i błota. Zestaw sprawdza się jesienią, zimą i wczesną wiosną, więc obdarowany na pewno znajdzie dla niego zastosowanie. – uzupełnia Łukasz.

Zestaw #4 – dedykowany do pielęgnacji opon

Zawartość to: środek czyszczący Brumm – Czarna opona, Brumm – Czysta felga oraz szczotka marki K2.

Zobacz cenę w GoRabbit.pl

Skromniejsza wersja poprzedniego zestawu – tutaj skupiamy się na czyszczeniu kół. Kosmetyki ponadto tworzą na nich warstwę ochronną i przedłużają żywotność opony poddanej działaniu np. soli drogowej. Preparaty wchodzące w skład pakietu u niewielu kierowców trafiają na listę obowiązkowych zakupów, dlatego świetnie nadają się na prezent. Wielu posiadaczy aut chętnie by z nich skorzystało, ale często, ze względu na pilniejsze wydatki, nie mogą sobie na to pozwolić. – dodaje Łukasz.

Zestaw #5 – dla zapobiegawczych

Obszerny zestaw zawiera: silikon natryskiwany K2 Sil, odmrażacz do szyb K2 Alaska, płyn zimowy do spryskiwaczy K2 Claren, środek K2 Niewidzialna wycieraczka, antyparę K2 Fox, odmrażacz do zamków K2 Gerwazy oraz skrobaczkę GoRabbit.

Zobacz cenę w GoRabbit.pl

Duży pakiet, najbardziej wartościowy z wymienionych. Zawiera praktycznie wszystko, czego kierowca potrzebuje mroźną zimą. Biorąc pod uwagę chwiejność pogody, nie ma stuprocentowej gwarancji, że przyda się w tym roku, ale jednak zawsze bezpieczniej jest mieć go pod ręką. Niewidzialna wycieraczka, czyli środek ułatwiający odprowadzanie wody z szyby, jest zresztą przydatna także jesienią i wiosną – uzupełnia Łukasz.

Zostaw komentarz