Wypożyczalnie samochodów rosną w Polsce jak grzyby po deszczu. Dzięki sporej konkurencyjności oraz coraz większych wymaganiom klientów, firmy rozszerzają swoją ofertę o bardzo atrakcyjne elementy. Dzięki tym korzyściom możemy wiele…

Jakie dodatki do wynajmu oferują wypożyczalnie samochodów?

Jakie dodatki do wynajmu oferują wypożyczalnie samochodów?

Wypożyczalnie samochodów rosną w Polsce jak grzyby po deszczu. Dzięki sporej konkurencyjności oraz coraz większych wymaganiom klientów, firmy rozszerzają swoją ofertę o bardzo atrakcyjne elementy. Dzięki tym korzyściom możemy wiele zaoszczędzić wynajmując dowolne auto w jakimkolwiek miejscu Polski.

Dodatkowe ubezpieczenie

Przy wynajmie długo i średnioterminowym klient otrzymuje zazwyczaj opcję kompleksowego ubezpieczenia samochodu. To bardzo ważny element, umożliwiający zabezpieczenie się w razie wypadku i innych przypadków losowych.

Nawigacja

Wiele wypożyczalni chcą zapewnić swoim odbiorcom samochody wyposażone w wiele niezbędnych elementów, Jednym z nich jest nawigacja, która powoli staje się standardem w każdym samochodzie. Profesjonalna nawigacja przydaje się szczególnie osobom, które w telefonie nie mają dostępu do internetu lub nie chcą tracić baterii na sprawdzanie mapy.

Fotelik dla dziecka

Wszyscy rodzice z pewnością doceniają oferty wypożyczalni, które proponują swoim klientom bezpieczne foteliki dla dzieci dopasowane do ich wzrostu czy wieku.

Bluetooth

To rozwiązanie dla osób, które w trakcie podróży dużo rozmawiają przez telefon. Wybierają je najczęściej osoby związane ze środowiskiem biznesu lub podróżujące samotnie.

Auto zastępcze

Renomowane wypożyczalnie, takie jak Dolcar z Warszawy, proponują swoim klientom w ofercie wynajmu długoterminowego auto zastępcze w razie awarii. To niezwykle wygodne rozwiązanie, umożliwiające zachowanie ciągłości wynajmu i załatwianie swoich spraw pomimo chwilowej utraty dostępności do auta.

Serwis

Wynajem długoterminowy samochodu to także często gwarancja profesjonalnego serwisu aut, co daje ogromny komfort i stałe bezpieczeństwo.

Relokacja pojazdu

Klienci cenią sobie także usługę relokacji pojazdu, czyli podstawienie go w dowolne miejsce i możliwość pozostawienia w ustalonej lokalizacji po skończonym okresie wynajmu.

Opłata za dodatkowe usługi zależy nie tylko od samej wypożyczalni, ale także od wyboru konkretniej oferty. Często to one decydują o atrakcyjności całej propozycji firmy wynajmującej auta.

Oceń post

Zostaw komentarz