Kamera samochodowa montowana na lusterku wstecznym samochodu – Xblitz Prism

Z dniem dzisiejszym na rynek wkracza Xblitz Prism – nowa kamera samochodowa marki Xblitz. Co nietypowe dla urządzeń tego typu, Prism jest montowany na lusterku wstecznym samochodu, dzięki czemu nie ogranicza widoczności kamery.

Urządzenie te nagrywa filmy w jakości FullHD (zwanym również 1080p), dzięki czemu obraz jest pełen detali i przejrzysty. Kamera posiada tryb parkowania oraz detekcji ruchu, które uruchamia kamerę i nagrywają krótkie filmy nawet, gdy pojazd stoi zaparkowany w odpowiedzi na wykryte wibracje lub ruch przed kamera.

Dzięki zastosowaniu nagrywania w pętli, użytkownik nie musi przejmować się pozostałą w urządzeniu pamięcią – Xblitz Prism nadpisuje starsze nagrania nowymi. Filmy nagrane w trakcie stłuczki lub nagłego hamowania są chronione przed nadpisaniem dzięki sensorowi grawitacyjnemu G-Sensor.

Obsługa kamery samochodowej Xblitz Prism jest dziecinnie prosta i odbywa się za pomocą ekranu dotykowego. Duże, przejrzyste przyciski w polskim menu sprawiają, że łatwo jest odnaleźć poszukiwane przez nas ustawienia czy funkcje.

Poprzedni artykuł

Mercedes-Benz – historia marki i kultowe modele samochodów

Następny artykuł

Rejestrator jazdy Xiaomi 70mai – specyfikacja produktu

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.