Kompresor powietrza to dobry zakup

Kompresor powietrza w atrakcyjnej cenie

Lato to czas, kiedy z powodzeniem można realizować swoje sportowe pasje. Dla wielu osób oznacza to wielogodzinne przejażdżki na jednośladzie. Rower może być jednak zawodny. Szczególnie wtedy, gdy najedzie się nim na szkło. Jeżeli naprawy rowerowe bierzesz na siebie, warto zaopatrzyć swój przydomowy warsztat w odpowiedni sprzęt, jak na przykład sprężarka powietrza.

Kompresor powietrza ułatwi ci życie

Kompresor powietrza to sprzęt, który warto mieć w swoim domu. To urządzenie, które posiada szerokie zastosowanie. To właśnie kompresor pozwala na uzyskanie sprężonego powietrza, a zakres ciśnienia wynosi od sześciu do nawet dziesięciu barów. Dzięki temu w bardzo krótkim czasie można napompować koła w samochodzie, motocyklu czy rowerze. Sprężarka sprawdzi się także, kiedy trzeba będzie napompować materac lub wyczyścić zabrudzoną kosiarkę lub inny sprzęt.

Sprężarka powietrza – rodzaje

Wyróżnia się dwa rodzaje kompresorów. Są to:

Kompresor olejowy

W kompresorach tego rodzaju tłok smarowany jest olejem. Ma to spowodować redukcję jego tarcia. Wadą kompresorów olejowych jest jednak to, że olej może przedostać się do sprężonego powietrza. Ponadto, kompresory olejowe są gabarytowo dużo większe od tych bezolejowych. Najczęściej tego typu urządzenia trafiają do specjalistycznych warsztatów, gdzie brana pod uwagę jest ich duża wydajność i łatwość serwisowania.

Kompresor bezolejowy

Kompresory bezolejowe wyposażone są w tłoki o niskim współczynniku tarcia. Dzięki czemu nie wymagają one smarowania olejem. Ich wadą jest jednak to, że są dużo mnie wytrzymałe od tych olejowych. Dlatego nadają się przede wszystkim do przydomowych warsztatów, a także stosowane są w urządzeniach dentystycznych, farmaceutycznych oraz chemicznych. Obsługa tego typu sprzętu jest bardzo prosta. A jego dodatkową zaleta jest to, że nie wypuszcza do środowiska szkodliwych substancji.

Kompresor powietrza w atrakcyjnej cenie

Jeżeli szukasz sklepu, który oferuje sprężarki powietrza w atrakcyjnej cenie, to koniecznie zajrzy do sklepu internetowego M-sell24h. Znajdziesz tam zarówno wysokiej jakości kompresor, jak również zestaw akcesoriów do kompresora. Taki zestaw składa się z czterech elementów, które pozwalają między innymi na pompowanie kół z niezbędną kontrolą ciśnienia. Wszelkie urządzenia dostępne w sklepie M-sell24h są w pełni bezpieczne i gwarantują swobodne użytkowanie przez bardzo długi czas. Sprzęt posiada wszelkie niezbędne atesty. Oprócz tego jest bardzo komfortowy w użytkowaniu, co jest wynikiem precyzyjnej produkcji.

0 0 votes
Ocena artykułu:
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments