Pomysły na prezent gwiazdkowy dla męża

Prezent gwiazdkowy dla męża powinien odpowiadać jego zainteresowaniom. Jeśli lubi on motoryzację, warto mu wykupić jazdę autem wyścigowym, zaś gdy jest pasjonatem kina akcji i strzelania, można mu zaproponować wyjście na strzelnicę.

Przygotowując prezent gwiazdkowy, nie warto stawiać na tradycyjne podarunki typu skarpetki, koszula czy czapka. Ukochany z pewnością będzie bardziej zadowolony z niespodzianki, która dostarczy mu niezapomnianych wrażeń i emocji.

Jazda autem wyścigowym

Jeśli mąż jest miłośnikiem motoryzacji i szybkich prędkości, dobrym pomysłem na prezent gwiazdkowy może okazać się jazda samochodem wyścigowym po torze. Już za około 150 złotych można wypożyczyć na jedno okrążenie typowy pojazd wyścigowy (przypominający bolid), Ariel Atom. Ma on fenomenalne przyspieszenie – niecałe 3 sekundy do setki – i rozpędza się do zawrotnych 300 km na godzinę. Przejażdżka ponad 300-konnym Arielem Atom to niesamowita przygoda i doświadczenie.

Nauka strzelania na strzelnicy

Gdy mąż pasjonuje się militariami, lubi filmy pełne akcji i strzelanin, idealnym prezentem gwiazdkowym dla niego będzie kurs obsługi broni palnej. Zajęcia składają się z dwóch części. Pierwsza, czysto teoretyczna, zapoznaje uczestnika z zasadami bezpieczeństwa i budową pistoletów oraz karabinów. Druga uczy jak przyjąć postawę strzelecką, załadować, rozładować magazynek i jak oddać czelny strzał. Na koniec w ramach kursu przeprowadzane jest strzelanie z broni do tarczy – jest to szansa na sprawdzenie umiejętności strzeleckich. Koszt godzinnej nauki strzelania na strzelnicy to około 100 złotych.

Degustacja whisky

Szkolenie z zakresu wiedzy na temat whisky połączone z jej degustacją to idealny prezent dla męża, który chciały zgłębić swoją wiedzę na temat tego szlachetnego trunku. W czasie lekcji można poznać sposoby na odróżnianie smaków, składników i miejsca produkcji wykorzystanego do produkcji alkoholu. Instruktor opowie czym charakteryzują się konkretne marki i jak prawidłowo przeprowadzać degustację. Koszt szkolenia dwugodzinnego to około 200 złotych.

Jazda skuterem śnieżnym

Przejażdżka skuterem śnieżnym jest dobrym prezentem dla męża, który jest miłośnikiem sportów zimowych. Dostarcza ona ogromnej dawki adrenaliny. Przejazd skuterem odbywa się po specjalnie przygotowanym torze off road i trwa około godziny. Udostępniane maszyny wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów, która pozwala w pełni skupić się na śnieżnym szaleństwie. Koszt jazdy skuterem śnieżnym to około 300 złotych.

Zobacz także: 10 najciekawszych pomysłów na prezent dla faceta

Poprzedni artykuł

Krótkoterminowy wynajem aut

Następny artykuł

Sterowniki silnika bez tajemnic

1 Komentarz

  • […] podarunkiem nie tylko dla fanów lotnictwa. To też świetna zabawa dla mężczyzn lubiących niebanalne prezenty. Dzięki profesjonalnemu symulatorowi lotniczemu, uczestnik może odzwierciedlić rzeczywiste […]

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.