Przewóz mebli w Lublinie – w czym może Ci pomóc korporacja taxi?

Przeprowadzki, remonty, relokacje… Zmieniając miejsce zamieszkania czy pracy lub planując gruntowną renowację, zazwyczaj potrzebujemy przewieźć coś większego. Eko Taxi Lublin zajmuje się świadczeniem usług transportowych w zakresie przewozu osób i towarów, również tych wielkogabarytowych. Zamiast zamawiać drogich kurierów, postawcie na sprawdzoną firmę z konkurencyjnymi cenami.

Oferta przewozu mebli i dużych sprzętów

Od toreb podróżnych po duże meble i sprzęty AGD – chcąc przewieźć te rzeczy na terenie Lublina i okolic, zadzwońcie po Eko Taxi. Nasza korporacja posiada w swojej flocie różne rodzaje wozów dostosowanych do waszych potrzeb. Kupiliście nową szafę na ubrania i nie macie jak jej przetransportować ze sklepu do domu? Pomożemy. Koszt kursu wyniesie was mniej niż zamówienie specjalnego dostawcy, który współpracuje z danym marketem. A może prowadzicie firmę i właśnie zmieniacie siedzibę? W pojemnym busie Eko Taxi zmieści się całe wyposażenie waszego biura. Jeśli natomiast planujecie gruntowny remont mieszkania, nasze usługi również się wam przydadzą.

Transporter Eko Taxi do przeprowadzek

Największe auto z naszej lubelskiej floty to Mercedes Sprinter. Na pokład może on zabrać towary ważące do 3,5 t. Jego wymiary to: 3,7 m (długość), 1,7 m (szerokość) i 1,9 m (wysokość). W trakcie rozmowy telefonicznej z dyspozytorem uzyskacie numer telefonu do naszego kierowcy posiadającego wielkogabarytowe auto, który udzieli wszelkich niezbędnych informacji na temat umawianego przewozu. Dzięki temu z wyprzedzeniem zaplanujecie całe przedsięwzięcie pod względem logistycznym. Pamiętajcie, że przejazdy z ładunkami wielkogabarytowymi realizujemy na terenie nie tylko Lublina i okolic, ale także całego województwa, a nawet Polski i Europy. Wszystko jest do uzgodnienia.

Mniejsze meble i towary naszymi kombiakami

Oferta przewozu mniejszych towarów określona jest w naszym cenniku jako „taxi bagażowe”. Takie przejazdy realizowane są wozami większymi od zwykłych osobówek (typu kombii lub van). Do ich luku nie wejdą duże meble czy np. pralka, ale auta bez problemu wystarczą do transportu małej, złożonej szafki czy kilku kartonów z książkami. Usługa „bagażówki” przyda się więc w szczególności podczas zakupów dodatkowego wyposażenia mieszkania lub przy transporcie cennych rzeczy – dokumentów biurowych czy domowej zastawy, które mogłyby się zgubić lub zniszczyć. Takie rozwiązanie może przydać się szczególnie osobom, których dobytek jest niewielki.

Poprzedni artykuł

Na czym polega wulkanizacja opon?

Następny artykuł

Bass Polska – polskie produkty od polskiego producenta

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.