Samochód dostawczy dla małego biznesu

Mocne i niewielkie auto dostawcze powinno być pierwszym zakupem nie tylko w dużej, ale także małej firmie. Samochód dla małego biznesu powinien być przede wszystkim ekonomiczny i niezawodny. Dodatkowo ważne jest, aby takie auto zaspokajało potrzeby danego przedsiębiorstwa. Zobacz, na co zwrócić uwagę podczas wyboru swojego pierwszego auta do małego biznesu i który z modeli dostępnych na rynku będzie najbardziej odpowiedni.

Auto idealne dla małej firmy

Zastanawiasz się, jakie cechy powinien posiadać perfekcyjny samochód dostawczy dla małego biznesu? Odpowiedź jest prosta! Na pewno powinien być ekonomiczny i oszczędny! Auto powinno być tanie w eksploatacji oraz nie powinno mieć dużych kosztów związanych z obsługą, serwisowaniem, czy naprawami. Dodatkowo warto, aby mieścił sporo ładunku, a jego cena nie przyprawiała o ból głowy. Mała firma ma tę przewagę nad dużą, że nie musi w swojej flocie posiadać ogromnych modeli z silnikiem Diesla, które często są sporym wydatkiem na początku działalności. Właściciele małych firm mogą z powodzeniem zadowolić się niewielkim dostawczakiem z atrakcyjnymi parametrami. Wiele firm przecież opiera się na przewozie i transporcie stosunkowo niedużych partii towarów, a w takim wypadku wystarczający będzie pojazd, który jest dostawczym krewnym osobowego brata. Jest to o tyle wygodniejsze, że prowadzenie tego typu pojazdów najczęściej zbliżone jest do prowadzenia zwykłego auta osobowego o nieco większych wymiarach niż ogromnego dostawczaka. Dodatkowo jego wyposażenie jest o wiele bardziej przyjazne dla kierowcy. Często w takich autach można znaleźć klimatyzację, radioodtwarzacz, czy kurtyny powietrzne. Doskonałym przykładem jest Opel Combo Cargo.

Niezawodny dostawczak z wysokim komfortem podróży

Nowy Opel Combo Cargo posiada szereg rozwiązań, które znacząco wpływają na podniesienie komfortu i przyjemności z jazdy. Model może być wyposażony m.in. w podgrzewane fotele oraz podgrzewane koło kierownicy. Dużym atutem auta są liczne systemy wspomagające kierowcę m.in. układ automatycznego hamowania awaryjnego z funkcją wykrywania pieszych, układ utrzymywania na pasie ruchu oraz adaptacyjny tempomat. Wiele z tych udogodnień znajduje się już w standardowym wyposażeniu. Szczególną uwagę warto zwrócić na układ wykrywania zmęczenia kierowcy. W Oplu Combo Cargo Twoi pracownicy będą mieli wysokie poczucie bezpieczeństwa. Ponadto samochód posiada ładowarkę indukcyjną oraz gniazdko 230V, dzięki czemu nigdy nie będziesz mieć problemu z rozładowanym telefonem, czy tabletem oraz ciągle będziesz w zasięgu. Opel Combo Cargo występuje w trzech wersjach wyposażenia: Essentia, Enjoy i Dynamic. Dostępne są także trzy rodzaje zabudowy: Combo Cargo XL, Combo Cargo z kabiną załogową oraz Combo Cargo Izoterma. Dodatkowo opcjonalna kanapa pasażerska jest składana, także w przypadku podróżowania w pojedynkę można uzyskać jeszcze więcej przestrzeni ładunkowej lub przearanżować wnętrze w mobilne biuro, zamieniając fotel w praktyczny stolik. Ponadto jako wyposażenie opcjonalne można wybrać przesuwane drzwi boczne z obu stron, drzwi tylne otwierane do góry oraz tylna szybę. Wszystkie to znacznie ułatwia manewrowanie autem oraz pomaga w załadunku i rozładunku.

Doskonale wyposażony Combo Cargo posiada wszystko to, co niezbędne jest w firmowym aucie dostawczym. Zapewnia bezpiecznie dostarczenie towaru przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnego komfortu kierowcy. Auto to doskonale sprawdzi się także „po godzinach” i będzie niezastąpionym towarzyszem podczas wycieczek za miasto, czy w długie trasy. Bezapelacyjnie jest to idealny samochód dostawczy dla małego biznesu. Przekonaj się!

Poprzedni artykuł

Dlaczego warto zamontować instalację gazową DIGITRONIC AUTOGAS w aucie?

Następny artykuł

Na czym polega auto kosmetyka?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.