Prawo jazdy ma większość dorosłych ludzi, ale wiele z nich nie posiada własnego samochodu. Gdy mieszkamy blisko zakładu pracy i nie mamy potrzeby wyruszać w dalsze trasy, auto jest dla…

Samochody do Państwa dyspozycji

Samochody do Państwa dyspozycji

Prawo jazdy ma większość dorosłych ludzi, ale wiele z nich nie posiada własnego samochodu. Gdy mieszkamy blisko zakładu pracy i nie mamy potrzeby wyruszać w dalsze trasy, auto jest dla nas zbędne, zważywszy na to, że jego eksploatacja nie jest najtańsza – koszty związane z kupnem OC potrafią zaskoczyć niejednego kierowcę. Jednak zdarzają się sytuacje, w których pojazd ułatwiłby nam załatwianie pewnych spraw lub umożliwił transport. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest wynajem samochodów we Wrocławiu. Możliwość wypożyczenia auta pozwala nam skorzystać z wozu, unikając jednocześnie dużych wydatków związanych z jego utrzymaniem.

Wypożyczalnia na miarę Państwa potrzeb

Nie muszą Państwo inwestować we własny pojazd, gdy jest możliwość wynajmu samochodów we Wrocławiu. 24Cars.pl dysponuje autami renomowanych marek – Audi, BMW, Infiniti, Lexus i Mercedes-Benz. Producenci znani z najlepszych rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa pasażerów. Bogata klasa PREMIUM przeznaczona dla wymagających Klientów wyposażona jest w klimatyzację, poduszki powietrzne i ABS. Samochody w dobrym stanie doskonale sprawdzają się do dziennej jazdy, ale również na dłuższe trasy – oferujemy wynajem krótko – i długoterminowy, a po zakończonej umowie istnieje możliwość wykupienia auta za atrakcyjną cenę.

Najwyższej klasy samochodu

Decydując się na wynajem samochodów we Wrocławiu, mają Państwo gwarancję wygody i bezpieczeństwa jazdy oraz nienagannego wyglądu. Dbamy o stan, w jakim oddajemy pojazdy do Państwa dyspozycji. Każdy jest po dogłębnym przeglądzie, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że otrzymują sprawny wóz. Wszystkie posiadają ubezpieczenie, a w razie wypadku czy awarii dokonujemy serwisu, wypożyczając na czas naprawy inny pojazd. Auta można odbierać przy Komandorskiej 18 we Wrocławiu, w naszej siedzibie, ale również w dowolnym, wskazanym przez Państwa miejscu na terenie całej Polski.

Dla bezpieczeństwa i wygody pasażerów

Dla nas liczą się wygoda Klienta i jego bezpieczeństwo. Dbamy o to, aby oddawać do Państwa dyspozycji najlepsze modele na wynajem samochodów we Wrocławiu – takie, które gwarantują pełne bezpieczeństwo oraz komfort płynnej jazdy. Utrzymujemy pojazdy w czystości – regularnie odwiedzamy myjnię, ale także odkurzamy tapicerkę, aby przebywanie wewnątrz było jak najprzyjemniejsze. W naszej ofercie posiadamy pojazdy do codziennej jazdy, ale także ekskluzywne, które przewiozą nowożeńców do kościoła i sali weselnej. Nienaganna estetyka sprawia, że pięknie się prezentują.

Możliwości wyboru

Decydując się na wynajem samochodów we Wrocławiu, mają Państwo możliwość wyboru pomiędzy skrzynią manualną a automatyczną oraz silnikiem na benzynę lub typu diesel. Dzięki naszej przejrzystej wyszukiwarce z łatwością wybiorą Państwo najodpowiedniejszy do potrzeb i okoliczności wóz. Istnieje także możliwość wypożyczenia samochodu wraz z kierowcą lub aut dostawczych niezwykle pomocnych przy przeprowadzkach, ale również dla firm transportowych, które nie posiadają odpowiednich wozów lub przez nadmiar zleceń brakuje dodatkowego pojazdu. Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i wyboru najlepszego wozu, który spełni Państwa oczekiwania.

Zostaw komentarz