Smart Kid Belt – polska innowacja na rynku urządzeń przytrzymujących dzieci w samochodzie

Wybierając się na wyczekiwane wakacje, w daleką podróż lub w odwiedziny do dziadków powinniśmy pamiętać nie tylko o sprawdzeniu stanu technicznego naszego pojazdu, należy również zwrócić uwagę na bezpieczeństwo naszych dzieci podczas podróży.  Najczęściej do zabezpieczenia dziecka wykorzystujemy foteliki samochodowe i podstawki. Zupełnie nowym rozwiązaniem które niedawno pojawiło się na rynku jest urządzenie przytrzymujące Smart Kid Belt umożliwiające bezpieczne przewożenie dzieci w wieku 4-12 lat i masie ciała od 15 kg.

Bezpieczeństwo ze Smart Kid Belt

 Smart Kid Belt posiada certyfikat bezpieczeństwa ECE 4404 tak jak wszystkie foteliki i podstawki. Jest zgodny z przepisami o Ruchu Drogowym (art. 39 Kodeksu Drogowego pkt 3). Urzadzenie SKB przebadane zostało w niezależnych instytutach badawczych w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Co mówi prawo ruchu drogowego o urządzeniu Smart Kid Belt

Smart Kid Belt zostało zalegalizowane jako „inne urządzenie przytrzymujące dla dzieci” (zgodne z artykułem 39 prawa o ruchu drogowym). Jest rekomendowane jako alternatywa innego typu siedziska samochodowego np. podstawki. Zdaniem policjantów z inspekcji ruchu drogowego, jest ono co najmniej tak samo bezpieczne przy przewozie dzieci jak jakiekolwiek inne siedzisko lub urządzenie przetrzymujące dostępne na polskim i europejskim rynku.

Gdzie dostaniemy Smart Kid Belt?

Innowacyjne urządzenie Smart Kid Belt możemy kupić przez internet na wiele sposobów – w oficjalnym sklepie internetowym marki zlokalizowanym pod adresem smartkidbelt.com, na Allegro oraz w wielu sklepach internetowych, których ofertę można znaleźć w serwisie Ceneo.pl. Smart Kid Belt znaleźć możemy również na stacjach benzynowych np. Orlen, sklepie stacjonarnym z artykułami dla dzieci Smyk, w drogeriach Rossman, w marketach sieci Carrefour oraz w dużych sieciach sklepów elektronicznych takich jak Media Expert.

Poprzedni artykuł

Jak zgłosić szkodę OC?

Następny artykuł

Dlaczego warto korzystać z monitoringu GPS?

1 Komentarz

  • Świetna sprawa patrząc na wyniki testów przeciążeń jakie ten pas otrzymał. Szok że tak dobrą rzecz wymyślili Polacy, myśle że Polska zasłynie bo pas już podbija nie tylko Europe a nawet Japonie jak czytałem

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.