Techlife X9 – hulajnoga elektryczna na każde wzniesienie

Kontynuacją uznanej serii wydajnych i wytrzymałych hulajnóg elektrycznych marki Techlife jest flagowy model X9. Podobnie, jak poprzednie konstrukcje, wyposażono go podwójny silnik, który napędza każde z kół, uzyskując w ten sposób moc 2×1600 W, czyli w sumie 3,2 kW. To ogromna ilość, jak na niepozorny pojazd. Dzięki temu możemy go rozpędzić aż do 100 km/h, co w tej kategorii jest ogromną prędkością. Nie bez znaczenia jest również bardzo pojemny akumulator litowo-jonowy 32 Ah marki LG, który oferuje zasięg rzędu 120 km. Ładowanie do pełna trwa 20 godzin przy użyciu standardowej ładowarki lub 10 godzin wykorzystując tzw. szybki system ładowania.

Dodatkową innowacją zastosowaną w tym modelu jest wytrzymała konstrukcja tzw. podwójnej ramy, która zapewnia wysoką stabilność toru jazdy, jednocześnie nie powodując zwielokrotnienia masy pojazdu. Sama hulajnoga waży 52 kg i jest to dobry wynik zważywszy na jej niesamowite osiągi. Udźwig jest nieco wyższy niż w innych modelach marki Techlife i wynosi 130 kilogramów.

Do dyspozycji użytkownika jest kilka trybów jazdy. Ilość napędzanych kół możemy wybrać przy pomocy przycisku SINGLE/DUAL, natomiast ustawienie ekonomiczne lub standardowe poprzez zmianę wariantów ECO/TURBO. Dzięki temu mamy możliwość redukcji mocy podczas podróżowania po mieście i korzystanie z pełni frajdy, gdy wyjedziemy na dziewicze bezdroża.

Podwójna moc konstrukcji w jednej hulajnodze Techlife X9

Techlife X9Wartym wspomnienia faktem jest, że w tym modelu, poza silnikiem i ramą, zastosowano również podwójny system amortyzacji. Dwa amortyzatory znajdują się zarówno z przodu, jak i z tyłu. Dodatkowo mamy do dyspozycji szersze, 11-calowe koła o agresywnym charakterze, z typowo off-roadowym bieżnikiem. W ten sposób, mimo stosunkowo ciężkiej konstrukcji, zawieszenie doskonale tłumi drgania podczas jazdy po nierównej nawierzchni zachowując bardzo duży komfort i stabilny tor.

Hulajnoga elektryczna Techlife X9 pozwala na jazdę w każdych warunkach terenowych – niezależnie czy poruszamy się po miejskiej dżungli, czy też poza miastem po leśnych duktach i dalekich bezdrożach. Jest ona odporna na uszkodzenia mechaniczne i uderzenia kamieni oraz pyłoodporna. Możemy więc nią jeździć również po wydmach i nadmorskiej plaży, o ile nie zabraniają tego przepisy lokalnego prawa.

Wydajny silnik pozwala nam na sprawne pokonywanie ogromnych wzniesień o nachyleniu dochodzącym do 35 stopni. W ten sposób dojedziemy na praktycznie każdy szczyt bez zauważalnej utraty prędkości czy konieczności prowadzenia hulajnogi pod górę.

Parametry techniczne hulajnogi elektrycznej Techlife X9

Świetne parametry techniczne hulajnogi gwarantują nie tylko niezapomniane wrażenia z jazdy terenowej, ale umożliwiają również bardzo sprawną jazdę na terenie dużych aglomeracji miejskich, bez konieczności codziennego ładowania (zasięg 120 km). Jaki właściwości cechują Techlife X9? Opowiedź znajdziesz w naszej recenzji na https://hulajnogi-ranking.pl/ranking/techlife-x9/.

 • Podwójny silnik napędzający każde koło z osobna, który osiąga moc 2×1600 W, czyli łącznie 3,2 kW. Pozwala on w kilka chwil rozpędzić pojazd do prędkości 100 km/h, która dotąd była nieosiągalna dla tej kategorii środków transportu.
 • Możliwość wyboru jednego z kilku trybów jazdy umożliwia redukcję mocy, gdy to potrzebne, np. w mieście.
 • Szybka ładowarka pozwala na naładowanie akumulatora o pojemności 32 Ah do pełna w zaledwie 10 godzin.
 • Podwójna amortyzacja każdego z kół przenosi nas na wyższy poziom komfortu i doskonale niweluje drgania występujące podczas jazdy po nierównościach czy wybojach.
 • Waga pojazdu to 52 kg, co jest niezłym wynikiem przy tak dużych osiągach, jednocześnie udźwig wynosi aż 130 kg.
 • Maszyna jest wyposażona w szybki system składania, dzięki któremu możemy łatwo ją przetransportować pociągiem lub samochodem.
 • Podwójna rama i szeroki podest gwarantują wysoką stabilność toru jazdy.
 • Oświetlenie LED SMD zapewnia możliwość jazdy po zmroku, a jednocześnie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie wilgoci oraz mrozu.
 • Zaawansowany system kradzieżowy pozwala na bezpieczne pozostawienie hulajnogi bez nadzoru w dowolnym miejscu.
 • Hydrauliczne hamulce tarczowe są bardzo wydajne i znacząco skracają drogę hamowania nawet przy dużej szybkości i śliskiej nawierzchni.
 • Kolorowy wyświetlacz o wysokim kontraście informuje o wszystkich ważnych parametrach, takich jak prędkość, tryb, poziom naładowania akumulatora oraz dystans. Jest widoczny nawet w bardzo słoneczne dni.
 • Sportowy design nadaje charakteru i idealnie współgra ze stylem życia aktywnych osób.

Prezentowana hulajnoga elektryczna Techlife X9 to uniwersalne rozwiązanie, które zadowoli zarówno miłośników off-roadu, jak i ludzi chcących sprawnie i komfortowo podróżować po mieście, bez obaw o utratę mocy czy nagłe zatrzymanie spowodowane rozładowaniem się akumulatora.

Piekielna moc hulajnogi, która pokona każde wzniesienie

Bezkompromisowa jakość, podwójna konstrukcja i silnik ogromnej mocy wraz z akumulatorem o pojemności gwarantującej daleki zasięg sięgający nawet 100 kilometrów to cechy, które opisują hulajnogę Techlife X9. Wszechstronność sprawia, że jest ona idealnym wyborem dla tych, którzy potrzebują komfortowego i ekologicznego środka transportu do pracy, a w weekendy lubią poszaleć na podmiejskich bezdrożach i leśnych duktach. Nie wiesz jak wybrać hulajnogę elektryczną? Jeżeli szukasz innej hulajnogi elektrycznej lub opinii na temat już wybranego pojazdu możesz sprawdzić je na hulajnogi-ranking.pl.

 

Poprzedni artykuł

Ekonomiczne rozwiązania

Następny artykuł

Jakie są przyczyny awarii przegubów w samochodzie?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.