Uruchom EFB Plus – Pozwól sobie na najwyższy standard

Akumulator Uruchom Gold EFB+ stanowi pewne i niezawodne źródło energii wszędzie tam, gdzie liczą się maksymalne osiągi. Z powodzeniem spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców, szukających najlepszego rozwiązania dla pojazdu nawet o bardzo wysokim zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Znakomicie sprawdzi się zarówno w przypadku pojazdów, wyposażonych w systemy Start-Stop, jak i tych, w których występuje duża ilość odbiorników prądu, zwiększających zapotrzebowanie samochodu na energię elektryczną. Akumulatory EFB + to gwarancja światowej jakości oraz najwyższej żywotności. Wyjątkowa konstrukcja umożliwia im pracę, obejmującą o wiele większą ilość cykli niż w przypadku urządzeń o standardowej konstrukcji.

Moc i niezawodność

Zastosowane w akumulatorach Uruchom Gold EFB+ rozwiązania technologiczne zapewniają maksymalną trwałość materiału oraz niespotykaną dotąd żywotność i niezawodność, umożliwiając naładowanie ich do pojemności, wynoszącej nawet do 130% możliwości standardowych akumulatorów, dostępnych na rynku. Ponadto dzięki zastosowanej w ich konstrukcji zaawansowanej technologii, umożliwiają one zwiększenie tradycyjnej odporności cyklicznej akumulatora o blisko 300% w stosunku do urządzeń tego typu, działających w oparciu o technologię kwasowo-ołowiową. Odporna na wszelkiego rodzaju warunki zewnętrzne obudowa akumulatora umożliwia rozruch samochodu w każdych warunkach i niezależnie od jego obciążenia elektrycznego, a zastosowane rozwiązania zabezpieczające i specjalne wkłady, zapobiegające wybuchowi, w pełni chronią kierowcę oraz pasażerów przed nieprzewidzianymi skutkami funkcjonowania układów elektrycznych całego pojazdu.

Inwestycja na lata

Akumulator dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji zapewnia użytkownikowi niemalże zerową awaryjność i blisko dwukrotnie w porównaniu do pozostałych obecnych na rynku modeli żywotność urządzenia. Sprawdzi się znakomicie wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na wysokie standardy dostarczania energii – zarówno w pojazdach, wyposażonych w systemy Start-Stop, jak i w samochodach o wysokim zapotrzebowaniu na energię elektryczną. Bezkonkurencyjna niezawodność, wygoda użytkowania i niespotykane dotąd parametry urządzenia czynią z niego wyjątkowo dobrą inwestycję, przyczyniającą się do znacznej poprawy komfortu oraz bezpieczeństwa codziennego użytkowania samochodu.

Zaufaj najlepszym

Częsty rozruch czy wzmożona eksploatacja akumulatora już nigdy nie będzie stanowiła dla Ciebie problemu – konstrukcja modelu Uruchom EFB+ stworzona została w oparciu o potrzeby najbardziej wymagających kierowców, stawiających na najwyższy standard podzespołów swojego pojazdu. W ofercie firmy Uruchom znajdziesz nie tylko akumulatory do samochodów osobowych, ale także do motocykli, kosiarek czy pojazdów ciężarowych. Już dziś pozwól sobie na najwyższy standard – zainwestuj w urządzenie o najwyższej funkcjonalności i niezawodności, dostępnej na rynku. Przekonaj się, że jakość ma znaczenie.

Akumulatory EFB

Poprzedni artykuł

Jak sfinansować zakup nowego samochodu

Następny artykuł

SUV czy CrossOver? Poznaj różnice

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.