Wykrywanie przeszkód na drodze

Zmorą wielu firm są punkty karne nadawane zatrudnionym kierowcom za przekraczanie prędkości. Często kierowcy przekraczają limit tychże punktów i niestety tracą uprawnienia do kierowania pojazdem, co uniemożliwia dalszą ich pracę na stanowisku kierowcy. Nie wspominając już o pieniądzach, jakie muszą płacić za swoje błędy przez nadane im mandaty.

Fotoradary porozstawiane są w całej Polsce w dużej ilości i często ich nie widać. Bywa też, że owe radary nie są zauważane przez rozkojarzenie lub ignorowane ze względu na pewność kierowcy, że dana maszyna nie działa.

Na szczęście powstał innowacyjny system, pozwalający na zredukowanie takich kosztów i szybkie dotarcie do celu. Jego działania są oparte na technologii GPS/GPRS, więc można być spokojnym, że wszystkie dane są zawsze aktualne. Jest to swoisty antyradar a co najważniejsze jest w stu procentach legalny. Aby zacząć go użytkować, wystarczy zamontować w swoim aucie terminal. Po prawidłowym podłączeniu zaczyna wydawać informacje w prostej postaci o kontrolach policyjnych (ba, podpowie nawet gdzie znajdują się radiowozy nieoznakowane i jakiej są marki), gdzie znajduje się każdy fotoradar na trasie, aktualnych wypadkach na drodze. Poza tym, system ten wyznaczyć może trasę najkrótszą i najlepszą ze względu na panujące aktualnie warunki na drodze, dodatkowo wylicza czas przejazdu danej trasy i informuje nawet o średniej prędkości aut w miejscowości, w której kierowca się znajduje. Rejestrując antyradary na stronie internetowej, można również mieć dostęp do dodatkowych funkcji, takich jak na przykład możliwość sprawdzenia aktualnej pozycji auta. Jest to dobra propozycja nie tylko dla firm, ale również dla osób prywatnych.

Dodatkowym atutem jest to, że aplikacji można używać również w swoim telefonie. Nikt nie lubi dostawać mandatów, stać godzinami w korkach ani być zatrzymywanym do kontroli przez policję. Dzięki temu systemowi, wszystko to możemy monitorować, skutecznie omijać, oszczędzając czas, pieniądze a przede wszystkim własne nerwy. Jednak warto kupić coś, co zostało już sprawdzone, prawda? Terminal Yanosik został sprawdzony przez znany i popularny motoryzacyjny program TVN Turbo i został przez nich doceniony. Koszta zakupu takiego programu są niewielkie, około trzystu złotych, dodatkowo raz na rok należy uiścić opłatę za transmisję danych, która wynosi zaledwie siedemdziesiąt złotych. Nie narusza to w znaczny sposób kieszeni użytkownika a może wręcz uchronić od kolejnych kosztów chociażby, za wspomniane wcześniej przekraczanie dozwolonej prędkości. Warto zakupić produkt, który nie jest trudny w obsłudze, został sprawdzony przez znaną stację telewizyjną oraz wielu użytkowników.

Poprzedni artykuł

Owady na masce niszczą lakier !

Następny artykuł

Redakcja serwisu – OPEL24

2 Komentarze

  • Niestety fotoradary w Polsce przestały być narzędziem ograniczania ryzyka na drodze, a stały się bardziej maszynką do robienia pieniędzy przez różne straże gminne i miejskie, a także lokalne samorządy.

  • Moim zdaniem jednak pracownicy takich firm, w których prowadzenie samochodu jest nieuniknione często pozwalają sobie na za dużo, a co za tym idzie mandaty przychodzą na pracodawcę, a ten rzadko wyciąga jakiekolwiek konsekwencje, a jedynie daje upomnienie.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.