Planujesz zakup nowego samochodu? Zapewne sprawdziłeś już wiele ofert dostępnych na rynku. Jeśli jednak nadal nie znalazłeś idealnej propozycji, wejdź na gezet.pl i zobacz asortyment jednego z największych grup dealerskich…

Wymarzone auto w zasięgu Twoich rąk

Wymarzone auto w zasięgu Twoich rąk

Planujesz zakup nowego samochodu? Zapewne sprawdziłeś już wiele ofert dostępnych na rynku. Jeśli jednak nadal nie znalazłeś idealnej propozycji, wejdź na gezet.pl i zobacz asortyment jednego z największych grup dealerskich w Polsce. Grupa Gezet działa na terenie województwa lubuskiego, a jej sieć sprzedaży składa się z siedemnastu nowoczesnych salonów, mieszczących się między innymi w Zielonej Górze, Szczecinie czy Gorzowie Wielkopolskim. W autoryzowanych salonach sprzedaży klienci mogą kupić zarówno samochody nowe i używane, jak i motocykle oraz skutery.

Planujesz zakup nowego samochodu? Zapewne sprawdziłeś już wiele ofert dostępnych na rynku. Jeśli jednak nadal nie znalazłeś idealnej propozycji, wejdź na gezet.pl i zobacz asortyment jednego z największych grup dealerskich w Polsce. Grupa Gezet działa na terenie województwa lubuskiego, a jej sieć sprzedaży składa się z siedemnastu nowoczesnych salonów, mieszczących się między innymi w Zielonej Górze, Szczecinie czy Gorzowie Wielkopolskim. W autoryzowanych salonach sprzedaży klienci mogą kupić zarówno samochody nowe i używane, jak i motocykle oraz skutery.

Autoryzowany dealer i sprawdzone samochody

Grupa Gezet rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku, od tego czasu rozwinęła sprawnie działającą sieć sprzedaży, w największych miastach województwa lubuskiego i zachodniopomorskiego. Oferowane w salonach samochodowych auta to sprawdzone i nowoczesne modele. Grupa Gezet współpracuje z wiodącymi producentami motoryzacyjnymi, dzięki temu w jej ofercie znajdują  się takie marki jak Ford, Jeep, Kia, Alfa Romeo, Suzuki, Mitsubishi czy Fiat, a także skutery i motocykle marki Honda. Przez ponad piętnaście lat funkcjonowania firma rozwijała sieć sprzedaży oraz podnosiła standardy obsługi klienta, by stać się jednym z wiodących dealerów samochodowych w Polsce. Obecnie firma dysponuje nowoczesnymi salonami, w których klienci znajdą szeroką ofertę samochodów nowych i używanych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb.

Wybierz samochód w jednym z salonów Grupy Gezet

Kupując nowe auto musimy liczyć się ze sporą inwestycją finansową. Nabycie nowego lub używanego auta to wydatek rzędu od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Chcąc mieć pewność, że zakupione auto będzie służyć nam długo i bezawaryjnie, najlepiej wybierać samochody pochodzące ze sprawdzonych źródeł. Autoryzowany dealer to idealne rozwiązanie, kupując nawet używane auto w zaufanym salonie mamy pewność, że jest ono bezwypadkowe, kompleksowo sprawdzone oraz w pełni sprawne. Co więcej, salony Grupy Gezet posiadają sieć własnych serwisów, w których możesz serwisować swoje auto i poddawać je regularnym przeglądom, a także Centrum Likwidacji Szkód komunikacyjnych oraz Dział Gezet Finance, który pomoże w znalezieniu najlepszej formy kredytowania nowo nabytego samochodu.

Lata doświadczeń w sprzedaży oraz kompleksowa oferta i szeroki zakres usług zaowocowały umieszczeniem salonów Grupy Gezet na liście T0P50 dealerów samochodowych w Polsce.

Oceń post

Zostaw komentarz