Wysokiej jakości ładowarki CTEK – sklep Akustrefa

Dystrybutor ładowarek CTEK firma Akustrefa posiada w ofercie bogatą ofertę tych urządzeń, ponieważ ma świadomość, że jest to wiodący światowy producent. U podstaw wszystkiego, co robi, leży, jakość. Ładowarki CTEK to innowacyjny produkt dzięki wprowadzeniu unikalnych zaawansowanych technologii w zakresie rozwoju i produkcji. Inteligentne prostowniki CTEK wykorzystują zaawansowane, zastrzeżone technologie w celu poprawy, jakości ładowania i przedłużenia żywotności akumulatorów.

Portal o akumulatorach


 

Niezawodne Prostowniki CTEK

Producent dostarcza niezawodne urządzenia, które są wydajne, bezpieczne i łatwe w użyciu, potwierdzając szwedzką, jakość. Światowi liderzy branży samochodowej doceniają jego wiodącą pozycję w zakresie usług akumulatorowych dzięki wysokiej, jakości prostownikom CTEK. Maksymalizacja wydajności akumulatorów to nie tylko hasło, ale to, czym producent kieruje się przy wytwarzaniu każdego produktu. Oznacza to, że przekracza granice badań i rozwoju, aby oferować nowe technologie ładowania akumulatorów, posiada patent na ośmiostopniowy algorytm ładowania.

Sklep Akustrefa prowadzący sprzedaż akumulatorów, oferuje klientom ładowarki CTEK Poznań, ponieważ bazuje na analizie życzeń klientów i tego, jak zamierzają z nich korzystać. Dlatego wszędzie tam, gdzie stosowane są prostowniki CTEK: motocykle lub ciężarówki, skutery wodne lub samochody, będą działać tak, jak powinny.

Oferowane produkty to:

 • Ładowarki CTEK MXS 5.0 TEST&CHARGE
 • CTEK MXS 5.0
 • Ładowarka CTEK MXS 5.0 Polar
 • Ladowarka-CTEK-XS7000
 • Ładowarka CTEK MXS 10
 • Ładowarki CTEK Lithium XS
 • Ładowarki CTEK MXS 5.0 TEST&CHARGE
 • Ładowarka CTEK XS 25000
 • Ładowarka-CTEK-XT-14000
 • Ładowarka CTEK PRO120
 • Ładowarka CTEK PRO60.

Dlaczego warto postawić na ładowarki CTEK?

Producent wyprzedza konkurentów dzięki ciągłym ulepszeniom i innowacjom, takim jak:

Ładowanie adaptacyjne: ładowarka PR060 wykorzystuje zastrzeżoną technologię adaptacyjnego ładowania, która automatycznie ustawia prąd i napięcie ładowania zgodnie z rozmiarem akumulatora, dzięki czemu ładowanie jest szybsze i łatwiejsze. Dlatego PR060 może być jedyną ładowarką, która będzie potrzebna do warsztatu. Wsparcie dla akumulatorów litowych i kwasowo-ołowiowych: ładowarka do akumulatorów litowych pojawiła się znacznie wcześniej niż takie akumulatory zaczęły być używane przez producentów samochodów.

Przykłady modeli ładowarek CTEK dostępne w sklepie Akustrefa

 • Prostownik CTEK MXS 5/0 POLAR

To ograniczona seria urządzeń do ładowania akumulatorów, w produkcji zastosowano zaawansowane technologie ładowania absolutnie wszystkich rodzajów i typów akumulatorów, a także możliwość adaptacji w niskich temperaturach. Ładowarka MXS 5/0 POLAR jest przeznaczona do stosowania w szerokiej gamie pojazdów: jeepach, quadach, samochodach osobowych wymagających dobrej dbałości o akumulator, szczególnie zimą. Urządzenie jest wyposażone w opcję zmodyfikowanego napięcia, dlatego jest optymalne dla małych i standardowych struktur akumulatorów. Inną możliwością jest ładowanie dużych i niestandardowych akumulatorów. Model MXS 5/0 POLAR ma kable odporne na silne mrozy, a 8-stopniowe ładowanie pozwala przeanalizować zdolność akumulatora do utrzymania ładunku. Działa w pełni w trybie automatycznym, w razie potrzeby przełącza się w tryb automatycznego ładowania, przy silnych mrozach do – 30 ° C – to zaleta.

 • Ładowarka CTEK XS 0.8

Model XS 0.8dDo akumulatorów to najmniejsza ładowarka do akumulatora samochodowego, służąca do zasilania akumulatorów 12 V. Przy produkcji urządzenia uwzględniono nowoczesną technologię, a ładowarka nadaje się do ładowania narzędzi technicznych i urządzeń o dowolnej złożoności: motocykli, skuterów śnieżnych, kosiarek do trawniki, pojazdy terenowe, samochody i tak dalej. Obecność wyświetlacza na obudowie sprawia, że proces jest przejrzysty i bezpieczny. Model jest kompaktowy i działa automatycznie. Nadaje się do akumulatorów 1,2-32 Ah / h lub do 100 Ah / h w celu przeprowadzenia ładowania zapobiegawczego. Jest chroniony przed zwarciem, iskrami i innymi problemami w pracy.

 • Prostownik CTEK XS 25000

Prostownik XS 25000 to potężne urządzenie do profesjonalnego użytku, które zapewni szybkie ładowanie akumulatorów w warsztacie, samochodzie, samochodzie kempingowym, łodzi. W trybie zasilanie urządzenie może dostarczać energię elektryczną nawet bez akumulatora. Działa również w trybie oszczędzania pamięci, dzięki czemu można wyłączyć akumulator, zapisując ustawienia i kodowanie w komputerze pokładowym, systemie antykradzieżowym, radiu itp. Obecność specjalnych trybów zapewni szybkie odzyskiwanie i utrzymanie akumulatora w stanie roboczym nawet po głębokim rozładowaniu.

Ładowarka warsztatowa CTEK XS 25000 ma wbudowane funkcje, które określają stan baterii. 8-trybowa ładowarka z automatycznym cyklem ładowania. Przeznaczony do ładowania i serwisowania wszystkich rodzajów akumulatorów kwasowo-ołowiowych 12 V (w tym WET, MF, VRLA, AGM i GEL) o pojemnościach od 50 Ah do 500 Ah. Ma wbudowany czujnik temperatury akumulatora. Ma niewielki upływ prądu wstecznego, minimalne wahania napięcia i prądu. Akumulator odbiera impulsy, gdy nastąpi spadek jego mocy. Pozwala to zachować stałą gotowość akumulatora do użycia w przyszłości. Ładowarkę CTEK XS 25000można pozostawić podłączoną do akumulatora przez długi czas.

Poprzedni artykuł

Samochód jako mienie przesiedleńcze, czyli sposób na auto z USA!

Następny artykuł

Jakie samochody terenowe z USA sprowadzają Polacy?

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.